050 333 86 86
098 31 77 300

Послуги дизайнера

Входять у вартість фотошпалер:

Підбір зображень

Якщо Ви ознайомилися з пропозиціями на нашому сайті, але не змогли знайти відповідний сюжет, або у Вас просто не достатньо часу на пошук, то відправте свої побажання на ел.адресу design@miray.com.ua. Ми зробимо підбірку сюжетів з необхідної тематики і надамо їх Вам протягом 24 годин.

Візуалізація

Перш ніж прийняти будь-яке важливе рішення щодо Вашого майбутнього інтер'єру, швидше за все Вам захочеться побачити як виглядатиме та чи інша кімната ще до початку поклейки фотошпалер. Особливо це актуально, якщо Вам сподобалися кілька сюжетів і Вам важко зробити вибір. Чи не терзайте себе сумнівами, а просто надішліть нам фото свого інтер'єру і вподобані зображення на ел.адресу design@miray.com.ua і ми візуалізуємо різні сюжети у вашому приміщенні.

Якщо Вам не підійшов жоден сюжет, представлений на нашому сайті, Ви можете підібрати відповідне зображення на сайті: http://www.shutterstock.com,  при друку фотонів в нашій компанії ми придбаємо зображення з цього ресурсу для Вас безкоштовно.

Комплексна розробка макету зображення

У Вас є ідея з оформлення свого приміщення, але для цього необхідно створити абсолютно новий сюжет, з урахуванням всіх Ваших побажань і особливостей інтер'єру?

Відділ дизайну компанії "Miray" допоможе Вам у цьому.