050 333 86 86
098 31 77 300

Фактури паперу для друку фотошпалер

Крім розмаїття зображень та орнаментів, які Ви можете обрати для друку фотошпалер, ми також пропонуємо Вам обрати їх фактуру, яка буде найбільше пасувати до стилю Вашого інтер'єру.

Фактури поєднують в собі оригінальність і відмінні експлуатаційні характеристики. Фактура фотошпалер чудово маскує недоліки стін, якщо такі є, і відмінно підійде для будь-якого приміщення.

Напівглянець (blueback)

Паперові фотошпалери blueback 140 гр. / М² (бюджетний варіант) Універсальна гладка текстура, яка підійде для будь-якого інтер'єру, будь то спальня, їдальня, вітальня або дитяча. Напівглянсова текстура підходить для всіх видів зображень.

Стоимость: 310 грн/м2

Штукатурка

Текстура з ефектом штукатурки чудово відображає на ваших стінах вінтажні фото, фрески, предмети мистецтва, крім того приховає всі дефекти і нерівності, якщо такі мають місце.

Стоимость: 420 грн/м2

Велюр

Бамбукові шпалери на паперовій основі. Фактура "Велюр" має рельєфну поверхню. Ця текстура має повітропроникними і екологічними властивостями, не розтягуються при поклейке. Щільність матеріалу складає 200 г / кв.м

Стоимость: 420 грн/м2

Тканина

Текстура тканини підійде для будь-якого зображення. Вона допоможе приховати нерівності на стінах і додасть легку рельєфність поверхні фотошпалер.

Стоимость: 420 грн/м2

Cмужки

Бамбукові шпалери на паперовій основі, з рельєфом вертикальних смуг. Щільність матеріалу складає 200 г / кв.м

Стоимость: 420 грн/м2

Папирус АВ

Стоимость: 420 грн/м2

Шкіра

Вінілові шпалери на паперовій основі. Фактура "Шкіра" буде виглядати дуже стильно в Вашому інтер'єрі. На даній фактурі зображення виходять яскраві і соковиті.

Стоимость: 450 грн/м2

Іній

Текстура інею надає будь-якому зображенню особливу ніжність і матовість, яка зменшує небажані відблиски і віддзеркалення на стінах. Поверхня цього матеріалу нагадує іній, тому що складається з дрібних ворсинок.

Стоимость: 450 грн/м2

Живопис

Особливо вражаюча текстура імітує мазки розпису маслом. Унікальний рельєф прикрасить будь-яке зображення, а воно, у свою чергу, будь-який інтер'єр.

Стоимость: 450 грн/м2