050 333 86 86
098 31 77 300

Фактури паперу для друку фотошпалер

Крім розмаїття зображень та орнаментів, які Ви можете обрати для друку фотошпалер, ми також пропонуємо Вам обрати їх фактуру, яка буде найбільше пасувати до стилю Вашого інтер'єру.

Фактури поєднують в собі оригінальність і відмінні експлуатаційні характеристики. Фактура фотошпалер чудово маскує недоліки стін, якщо такі є, і відмінно підійде для будь-якого приміщення.

Напівглянець (blueback)

Паперові фотошпалери blueback 140 гр. / М² (бюджетний варіант) Універсальна гладка текстура, яка підійде для будь-якого інтер'єру, будь то спальня, їдальня, вітальня або дитяча. Напівглянсова текстура підходить для всіх видів зображень.

Стоимость: 260 грн/м2

Велюр

Бамбукові шпалери на паперовій основі. Фактура "Велюр" має рельєфну поверхню. Ця текстура має повітропроникними і екологічними властивостями, не розтягуються при поклейке. Щільність матеріалу складає 200 г / кв.м

Стоимость: 330 грн/м2

Штукатурка

Текстура з ефектом штукатурки чудово відображає на ваших стінах вінтажні фото, фрески, предмети мистецтва, крім того приховає всі дефекти і нерівності, якщо такі мають місце.

Стоимость: 330 грн/м2

Льон

Яскраво виражена глибока текстура під натуральну лляну тканину. Добре поєднується з зображеннями рослинної тематики, етнічних мотивів.

Стоимость: 330 грн/м2

Тканина

Текстура тканини підійде для будь-якого зображення. Вона допоможе приховати нерівності на стінах і додасть легку рельєфність поверхні фотошпалер.

Стоимость: 330 грн/м2

Папирус АВ

Стоимость: 330 грн/м2

Гладь

Універсальна гладка текстура, яка підійде для будь-якого інтер'єру, чи то спальня, чи то їдальня, вітальня або дитяча. Глянцева текстура підходить для всіх видів зображень.

Стоимость: 370 грн/м2

Декоративна штукатурка

Оригінальна текстура декоративної штукатурки створює ефект розпису на стіні. Проста і невибаглива у догляді, крім того, дає чудову можливість втілити будь-які дизайнерські ідеї, тому що ефективно приховує нерівності стін, якщо такі є.

Стоимость: 370 грн/м2

Іній

Текстура інею надає будь-якому зображенню особливу ніжність і матовість, яка зменшує небажані відблиски і віддзеркалення на стінах. Поверхня цього матеріалу нагадує іній, тому що складається з дрібних ворсинок.

Стоимость: 370 грн/м2

Живопис

Особливо вражаюча текстура імітує мазки розпису маслом. Унікальний рельєф прикрасить будь-яке зображення, а воно, у свою чергу, будь-який інтер'єр.

Стоимость: 370 грн/м2

Полотно

Текстура з фактурою, ідентичною художньому полотну. Одна з найпопулярніших текстур, яка стилізує будь-яке зображення під художній шедевр. Корисна властивість даної текстури – майже непомітний шов на стиках.

Стоимость: 370 грн/м2