048 719 39 83
050 333 86 86
098 31 77 300

Фактури паперу для друку фотошпалер

Крім розмаїття зображень та орнаментів, які Ви можете обрати для друку фотошпалер, ми також пропонуємо Вам обрати їх фактуру, яка буде найбільше пасувати до стилю Вашого інтер'єру.

Фактури поєднують в собі оригінальність і відмінні експлуатаційні характеристики. Фактура фотошпалер чудово маскує недоліки стін, якщо такі є, і відмінно підійде для будь-якого приміщення.

Напівглянець (blueback)

Паперові фотошпалери blueback 140 гр. / М² (бюджетний варіант) Універсальна гладка текстура, яка підійде для будь-якого інтер'єру, будь то спальня, їдальня, вітальня або дитяча. Напівглянсова текстура підходить для всіх видів зображень.

Стоимость: 260 грн/м2

Велюр

Бамбукові шпалери на паперовій основі. Фактура "Велюр" має рельєфну поверхню. Ця текстура має повітропроникними і екологічними властивостями, не розтягуються при поклейке. Щільність матеріалу складає 200 г / кв.м

Стоимость: 290 грн/м2

Крошка

Бамбукові шпалери на паперовій основі. Фактура "крошка" має досить високу рельєфну поверхнею. Фактура нагадує штукатурку. Відмінно підійде під будь-яке зображення.

Стоимость: 290 грн/м2

Льон

Яскраво виражена глибока текстура під натуральну лляну тканину. Добре поєднується з зображеннями рослинної тематики, етнічних мотивів.

Стоимость: 290 грн/м2

Штукатурка

Текстура з ефектом штукатурки чудово відображає на ваших стінах вінтажні фото, фрески, предмети мистецтва, крім того приховає всі дефекти і нерівності, якщо такі мають місце.

Стоимость: 290 грн/м2

Cмужки

Бамбукові шпалери на паперовій основі, з рельєфом вертикальних смуг. Щільність матеріалу складає 200 г / кв.м

Стоимость: 290 грн/м2

Тканина

Текстура тканини підійде для будь-якого зображення. Вона допоможе приховати нерівності на стінах і додасть легку рельєфність поверхні фотошпалер.

Стоимость: 290 грн/м2

Стоимость: 290 грн/м2

Полотно

Текстура з фактурою, ідентичною художньому полотну. Одна з найпопулярніших текстур, яка стилізує будь-яке зображення під художній шедевр. Корисна властивість даної текстури – майже непомітний шов на стиках.

Стоимость: 345 грн/м2

Пісок

Текстура піску досить універсальна. Основа з матовою поверхнею підійде практично будь-якому зображенню. Дана текстура особливо добре передає елементи природних і архітектурних пейзажів.

Стоимость: 345 грн/м2

Іній

Текстура інею надає будь-якому зображенню особливу ніжність і матовість, яка зменшує небажані відблиски і віддзеркалення на стінах. Поверхня цього матеріалу нагадує іній, тому що складається з дрібних ворсинок.

Стоимость: 345 грн/м2

Пил

Матова та зерниста поверхня даного матеріалу додасть зображення на фотошпалерах легку фактуру, тим самим створюючи додатковий спокій і затишок у Вашому будинку.

Стоимость: 345 грн/м2

Кора

Вінілові шпалери на паперовій основі, з рельєфом, що нагадує кору дерева. Щільність матеріалу складає 300 г / кв.м

Стоимость: 345 грн/м2

Декоративна штукатурка

Оригінальна текстура декоративної штукатурки створює ефект розпису на стіні. Проста і невибаглива у догляді, крім того, дає чудову можливість втілити будь-які дизайнерські ідеї, тому що ефективно приховує нерівності стін, якщо такі є.

Стоимость: 345 грн/м2

Штукатурка (Нідерланди)

Вінілові шпалери на паперовій основі. Текстура з ефектом грубої штукатурки відмінно відобразить на ваших стінах абсолютно будь-який мотив, універсальна фактура, приховає всі дефекти і нерівності, якщо такі мають місце.

Стоимость: 345 грн/м2

Фреска

Вінілові шпалери на паперовій основі. Фактура шпалер, що імітує фреску - живопис по сирій штукатурці, одна з технік стінних розписів. Підкреслить індивідуальність Вашого інтер'єру.

Стоимость: 345 грн/м2

Живопис

Особливо вражаюча текстура імітує мазки розпису маслом. Унікальний рельєф прикрасить будь-яке зображення, а воно, у свою чергу, будь-який інтер'єр.

Стоимость: 345 грн/м2

Гладь

Універсальна гладка текстура, яка підійде для будь-якого інтер'єру, чи то спальня, чи то їдальня, вітальня або дитяча. Глянцева текстура підходить для всіх видів зображень.

Стоимость: 345 грн/м2

Шкіра

Вінілові шпалери на паперовій основі. Фактура "Шкіра" буде виглядати дуже стильно в Вашому інтер'єрі. На даній фактурі зображення виходять яскраві і соковиті.

Стоимость: 345 грн/м2